• Czytajmy dzieciom

• 24.04.2022 11:12
            •   Szanowni Rodzice!

Jestem nauczycielem bibliotekarzem i na co dzień zachęcam Państwa dzieci do czytania. Wiem, jak dużo obowiązków mieli Państwo w ostatnim czasie, więc nie proponuję kolejnych zajęć online. Korzystając z okazji do bezpośredniego kontaktu, chcę tylko krótko i zwięźle zachęcić Państwa do czytania dzieciom.

• Obchody Dnia Czytania Tolkiena w naszej bibliotece

• 10.04.2022 17:23
            • 25 marca obchodzony jest światowy Dzień Czytania Tolkiena. John Ronald Reuel 25 marca obchodzony jest światowy Dzień Czytania Tolkiena. John Ronald Reuel Tolkien jest jednym z najbardziej znanych i lubianych pisarzy brytyjskich.
            • Spotkanie autorskie z poetką Hanną Niewiadomską

• 13.03.2022 14:47
            • W piątek 4 marca w naszej szkolnej bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z poetką Hanną Niewiadomską. Autorką zbioru wierszy dla dzieci “Bajczytanki Pani Hanki”.
              Poetka zachwyciła się przygotowaną dekoracją, inspirowaną Jej wierszami. Wykonały ją dzieci z koła bibliotecznego.

• 13.03.2022 14:32
            • 21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Święto to zostało ustanowione przez UNESKO w 1999 r.
              W naszej bibliotece, zgodnie z wieloletnią tradycją, także świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego nie jeden dzień a cały tydzień – z tej okazji pojawiła się dekoracja informująca o historii i znaczeniu tego szczególnego święta.