• Kiermasz  książki w bibliotece !
            • Kiermasz książki w bibliotece !

• 29.11.2022 18:51
            • „Czytanie rozwija rozum młodzieży, odmładza charakter starca, uszlachetnia w chwilach pomyślności, daje pomoc i pocieszenie w przeciwnościach”.
              W październiku nasza biblioteka zorganizowała kiermasz książki, który cieszył się sporym zainteresowaniem wśród uczniów, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi naszej szkoły.

• Pasowanie młodych czytelników

• 29.11.2022 18:21
            • W październiku w naszej szkolnej bibliotece odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych  na czytelnika biblioteki szkolnej. Pasowanie organizowane jest co roku przez bibliotekę i weszło już na stałe do kalendarza  bibliotecznych wydarzeń.

• Narodowe Święto  Odzyskania Niepodległości  w naszej bibliotece
            • Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości w naszej bibliotece

• 23.11.2022 20:28
            • Rocznicę odzyskania niepodległości  można świętować na różne sposoby. Jednym z nich może być wspólne śpiewanie pieśni  patriotycznych i właśnie nasza biblioteka 10 listopada zaprosiła społeczność  naszej szkoły na długie przerwy na wspólne śpiewanie  pieśni patriotycznych pt. „Zaśpiewajmy niepodległej”. Tekst był wyświetlany na ekranie a  z głośników płynęły utwory ułatwiające wspólne śpiewanie.
            • Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie

• 04.11.2022 09:18
            • Plan na udaną przerwę międzylekcyjną: ulubiona przekąska, rozmowa, gra. Nie tym razem! 19 października bowiem nasza szkoła wzięła udziału w III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie „Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie”.