• 21 marca Światowy Dzień Poezji w naszej bibliotece

• 27.03.2024 15:19
            • Wraz z nadejściem wiosny21 marca obchodzimy ustanowiony przez UNESCO w 1999 roku Światowy Dzień Poezji. Nasza szkolna biblioteka również obchodziła święto poezji. Z tej okazji pojawiła się wystawa tomików poetyckich polskich poetów „Wiosną poezja rozkwita”.
            • Dzień Kobiet w bibliotece

• 17.03.2024 19:11
            • 8 marca to niezwykłe święto. W tym dniu obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Jednak nie zawsze tak było. Jego początki zaczęły się około 100 lat temu, kiedy kobiety postanowiły zawalczyć o większe prawa i równouprawnienie.
            • MIŁOŚĆ niejedno ma imię

• 16.02.2024 17:31
            • W dniach 12-16.02.2024 r. w naszej szkolnej bibliotece obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Dzień ten, wpisał się już na stałe w harmonogram bibliotecznych imprez. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy.
            • „Mała książka – wielki człowiek”

• 21.12.2023 18:03
            • Od kilku lat Instytut Książki w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek” obdarowuje najmłodszych czytelników i ich rodziców wyjątkowymi Wyprawkami Czytelniczymi.
            • Mikołajki w bibliotece

• 07.12.2023 19:05
            • Mikołajki to jeden z najbardziej ukochanych i wyczekiwanych dni przez wszystkie dzieci. Biblioteka szkolna również włączyła się w te radosne obchody, gdzie gościliśmy przez cały dzień Mikołaja a odpowiedni wystrój i dekoracje tworzyły radosny, świąteczny klimat.