• Andrzejkowy zawrót głowy w bibliotece!

• 06.12.2023 21:40
            • 30 listopada nasza szkolna biblioteka zmieniła się na kilka godzin w prawdziwą JASKINIĘ WRÓŻB, a uczennice z Koła Miłośników Książki i Biblioteki w prawdziwe czarownice!
            • Dzień Pluszowego Misia w Bibliotece

• 28.11.2023 17:29
            • 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś. Miękki, puchaty, miły w dotyku, chętnie przytulany przez naszych milusińskich. Trudno wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez pluszowego misia, który towarzyszy dzieciom w świecie beztroskiej zabawy. Z okazji tego święta w bibliotece szkolnej gościliśmy dzieci z zerówki wraz ze swoimi misiami.
            • Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych 2023

• 17.11.2023 22:23
            • „Biblioteka szkolna: moje szczęśliwe miejsce, gdzie kwitnie kreatywność i wyobraźnia” to tegoroczne hasło październikowych obchodów święta bibliotek. To dobra okazja do pokazania potencjału biblioteki, jej dorobku, pozycji w oczach uczniów i rodziców, a także do zorganizowania różnego rodzaju aktywności.
            • Przerwa na czytanie

• 03.11.2023 17:22
            • 27 października 2023roku po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w IV Międzynarodowej Edycji VIII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. Przerwa na czytanie-bicie rekordu w czytaniu na przerwie.

Wydarzenie odbywało się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom.

• 27.10.2023 18:29
            • Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów naszej szkoły do grona czytelników biblioteki szkolnej. Wtedy zaczyna się niesamowita, czytelnicza przygoda dzieci, które mogą już same wypożyczać i czytać książki.