• Projekty 2023/2024

Nazwa projektu: Zostań Mistrzem Kompetencji

Numer projektu: RPMA.10.01.01-14-j553/23

Krótki opis projektu, jego cele i efekty:

Projekt pt.: ”Zostań Mistrzem Kompetencji” jest realizowany przez Dzielnicę Białołęka Miasta Stołecznego Warszawy w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera, województwo mazowieckie. Projektem objęte zostaną szkoły w Warszawie: Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi (SP314), Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. Jana Marcina Szancera (SP342) oraz Szkoła Podstawowa zOddziałami Integracyjnymi nr 344 (SP344) w okresie VII.2023 – XII.2023. Wartość projektu: 519 966,88 zł, w tym wkład własny niefinansowy: 52 065,00 zł (ponad 10%).

Cel główny projektu: Do 31.12.2023 wzrost u 96 uczniów (ucz.) (48 K) uczęszczających do SP314, SP342 i SP344 Dzielnicy Białołęka Miasta Stołecznego Warszawy (woj.mazowieckie) zdobędzie kompetencje kluczowe i umiejętności uniwersalne niezbędne na rynku pracy poprzez udział w zajęciach dodatkowych oraz wzrost kompetencji 10 nauczycieli (8 K) poprzez udział w szkoleniach, jak również doposażenie pracowni przedmiotowych w pomoce dydaktyczne i narzędzia do nauczania przedmiotów matematycznych, TIK oraz indywidualizacji.

Dofinansowanie UE: 415 973,50 zł

W projekcie przewidziano realizację bezpłatnych zajęć dodatkowych:

1. Spotkanie z królową - zajęcia z matematyki
    2. Laboratorium kodowania
    3. Zajęcia indwidualizacyjne
    4. Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik
    5. Pokaz Naukowy
    6. Robotyka

Osoby zainteresowane udziałem ich dzieci w projekcie prosimy o zgłaszanie się do dyrekcji szkoły.

• Realizowane programy

• eTwinning
    • Global Scholars
    • varsavianistyczna szkoła