• WOM - Indywidualne biegi

• 08.10.2023 12:07
            • W dniu 6 października 2023 r. na terenie Dzielnicy Ochota (tereny zielone SKRY WARSZAWA przy ul. Wawelskiej 5) odbyły się zawody finałowe LVII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w biegach indywidualnych. W wydarzeniu sportowym brała udział reprezentacja naszej szkoły, która uplasowała się w pierwszej dziecięce najlepszych czasów podczas Mistrzostw Dzielnicy Białołęka w biegach indywidualnych.
            • Europejski Dzień Sportu Szkolnego 2023

• 04.10.2023 23:00
            • 314-stka została doceniona i otrzymała certyfikat za aktywny udział w Europejskim Dniu Sportu Szkolnego oraz starania włożone w promocję aktywności fizycznej wśród dzieci.

• Europejski Dzień Sportu Szkolnego

• 08.10.2023 12:31
            • To wielkie święto ruchu, w którym biorą udział szkoły z całej Europy, a nawet z Ameryki Południowej, Afryki i Azji. Nasza 314-stka stała się częścią tej międzynarodowej inicjatywy.
            • Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka w piłce ręcznej chłopców

• 01.10.2023 21:31
            • W piątek nasi uczniowie stanęli w szranki podczas Mistrzostw Dzielnicy Białołęka w piłkę ręczną chłopców w kategorii dzieci. Do zawodów zgłosiło się aż 12 białołęckich szkół podstawowych. Mimo ambitnej postawy naszych zawodników, „zarobionych” wielu siniaków, przeciwnicy w fazie grupowej okazali się zbyt mocni. Przegrane mecze z bardziej doświadczonymi szkołami w piłce ręcznej zamknęły nam drogę do ćwierćfinałów. A szóstka najlepszych drużyn ze szkół: 342, 154, 31, 356, 366, 231 będzie walczyła w poniedziałek – trzymamy za wszystkich kciuki, bo każdy mecz był na wysokim poziomie.
            • NASZA 314-STKA ZŁOTĄ SZKOŁĄ PEŁNĄ AKTYWNOŚCI

• 28.09.2023 23:19
            • Szkoła Pełna Aktywności to inicjatywa mająca na celu popularyzację aktywności wśród dzieci szkolnych. Dzięki tej przygodzie, reprezentacja uczniów klasy 6a, dnia 28 września br. miała okazję spędzić na sportowo wyjątkowy dzień na terenie warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Do wspólnej rywalizacji zgłosiło się 36 szkół podstawowych z województwa mazowieckiego. Drużyny składały się z pięcioosobowej grupy klas 4-6. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Oliwia, Paweł, Dawid, Kacper, Kamil, a trenerką była p. E. Kucharska. Równocześnie zawody odbywają się w Opolu, Wrocławiu, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie, a finał akcji odbędzie się na Mazurach w terminie 21-24.11.2023r.