• Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka w piłce ręcznej chłopców

• 01.10.2023 21:31
          • W piątek nasi uczniowie stanęli w szranki podczas Mistrzostw Dzielnicy Białołęka w piłkę ręczną chłopców w kategorii dzieci. Do zawodów zgłosiło się aż 12 białołęckich szkół podstawowych. Mimo ambitnej postawy naszych zawodników, „zarobionych” wielu siniaków, przeciwnicy w fazie grupowej okazali się zbyt mocni. Przegrane mecze z bardziej doświadczonymi szkołami w piłce ręcznej zamknęły nam drogę do ćwierćfinałów. A szóstka najlepszych drużyn ze szkół: 342, 154, 31, 356, 366, 231 będzie walczyła w poniedziałek – trzymamy za wszystkich kciuki, bo każdy mecz był na wysokim poziomie.
          • Naszą 314-stkę godnie reprezentowali:

1. Kamil, kl.6a
            2. Paweł, kl.6a
            3. Tymon, kl.6a
            4. Karol, kl.6b
            5. Bartosz, kl.6b
            6. Jan, kl.6c
            7. Piotr, kl.6c
            8. Jan, kl.6e
            9. Jakub, kl.6f
            10. Sulejmon, kl.7a

Trenerka: Ewelina Kucharska

Dziękuję uczniom za ambitną postawę, waleczne serce do samego końca i już dziś życzę kolejnych powołań i sukcesów sportowych podczas następnych zmagań w duchu olimpijskim.
            Bez względu na wyniki to są zawsze wspaniałe emocje, nowe doświadczenia i bardzo owocne lekcje na przyszłość.
            To jest piękno sportu!

Link do galerii