• Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka w unihokeju chłopców

• 27.10.2023 17:43
            • Drużyna chłopców w kat. „dzieci” w składzie: Yaroslav Zhurbii (kl.5e), Mateusz Kosakowski (kl.5e), Patryk Fliszkiewicz (kl.5d), Kami Buczyński (kl.6a), Paweł Pierzchała (kl.6a), Kacper Satała (kl.6a), Michał Fliszkiewicz (kl.6b), Jonasz Trawkowski (kl.6f) wzięła udział w rywalizacji sportowej podczas mistrzostw Dzielnicy Białołęka w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w unihokeju. Zawody odbyły się 26 października br. w hali BOS przy SP 344.
            • Mali Sportowcy na start

• 24.10.2023 17:19
            • We wtorek 24 października br. uczniowie z klas drugich wzięli udział w zawodach sportowych organizowanych przez Niepubliczną Szkołę Podstawową Inspiracja pt. Mali Sportowcy na start.
            • Speedcubing - pasja sportowa ucznia kl. 7d

• 18.10.2023 14:11
            • Adam Romanowski, uczeń klasy 7d, który podczas lekcji wychowania fizycznego będąc w niedyspozycji do aktywnego uczestnictwa w lekcji poprosił mnie o układanie kostki Rubika…

Zapraszam do przeczytania krótkiego wywiadu, którego Adam udzielił, aby podzielić się z nami swoją sportową pasją i tym samym zachęcić innych do spróbowania układania różnych kostek na czas.

• Wioślarski Tytan Warszawy

• 16.10.2023 20:28
            • W środę 11 października br. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w eliminacjach dzielnicy Białołęka o miano Wioślarskiego Tytana Warszawy. Wydarzenie sportowe zorganizowane było przez Burmistrza Dzielnicy Białołęka oraz Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie. Zawody odbyły się w hali sportowej BOS przy ul. Światowida 56.