• SP 314 finalistą Szkoły Pełnej Aktywności!

• 28.11.2023 18:20
            • Aktywność fizyczną można realizować na różne sposoby. Klasa 6a wraz z wychowawcą p. Ewą Rękas-Jannasz i nauczycielem wychowania fizycznego p. Eweliną Kucharską miała tę możliwość po wygranych eliminacjach zawodów sportowych Szkoły Pełnej Aktywności. W dniach 21-24 listopada br. w AZS COSA Ośrodek w Wilkasach odbył się ogólnopolski finał z udziałem sześciu szkół podstawowych z: Opola, Rzeszowa, Olsztyna, Wrocławia, Woli Przybysławskiej i Warszawy.
            • Ogólnopolski Finał Szkoły Pełnej Aktywności

• 21.11.2023 17:50
            • TRZY – JEDEN – CZTERY to nasze zwycięskie numery!

Tak uczniowie klasy 6a głośno żegnali szkołę, ale tylko na kilka dni, wyruszając w drogę na Finał Szkoły Pełnej Aktywności, który rozpoczyna się 21 listopada w AZS COSA Ośrodek w Wilkasach.

• Wioślarska Liga Mistrzów

• 18.11.2023 17:43
            • W piątek 17 listopada br. drużyna SP 314 składająca się z dwóch dziewcząt: Oliwii Bąk i Julii Guły oraz dwóch chłopców: Kamila Buczyńskiego i Pawła Pierzchały, zmagała się w ramach Wioślarskiej Ligi Mistrzów ze szkołami z całej Warszawy na ergometrach wioślarskich.
            •  SP 314 trzyma kciuki za Bartka Borsuka na Mistrzostwach Świata w Tokio
            • SP 314 trzyma kciuki za Bartka Borsuka na Mistrzostwach Świata w Tokio

• 16.11.2023 10:57
            • SP 314 TRZYMA KCIUKI ZA BARTKA BORSUKA
              Największą pasją Bartka jest sport. Uczeń klasy 7c trenuje Karate Kyokushin w klubie Masters Dojo Warszawska Akademia Sztuk Walki Piotr Moczydłowski. Karate to nie tylko sztuka walki, to sport, który nauczył Bartka również dyscypliny, dążenia do celu i wiary w swoje możliwości. Obecnie Bartek trenuje codziennie i regularnie bierze udział w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych.