• Mali Sportowcy na start

• 24.10.2023 17:19
          • We wtorek 24 października br. uczniowie z klas drugich wzięli udział w zawodach sportowych organizowanych przez Niepubliczną Szkołę Podstawową Inspiracja pt. Mali Sportowcy na start.
          • Celem zawodów dzielnicowych był aktywny udział dzieci w konkurencjach sportowych oraz propagowanie, upowszechnianie aktywności fizycznej, kształtowanie umiejętności rywalizacji i współdziałania w zespole jak również rozwijanie indywidualnych oraz zespołowych możliwości i zainteresowań uczniów.

Mali Sportowcy reprezentujący SP 314:

- Michał, kl. 2a
            - Piotr, kl. 2a
            - Alicja, kl. 2b
            - Gabriela, kl. 2b
            - Mikołaj, kl. 2b
            - Oliwia, kl. 2d

Drużyny rywalizowały ze sobą w sześciu konkurencjach: wyścig kangurków, slalom pająka, slalom z tyczkami, wyścig z woreczkami, bieg z przyrządem, wyścig do szarfy. Zawody zaowocowały nie tylko medalami. Dzieci zyskały kolejne doświadczenia sportowe, motywację do dalszej pracy, wiarę we własne umiejętności. Była zdrowa rywalizacja i doskonała zabawa, a emocje nie mieściły się w sali gimnastycznej!

Link do galerii

Ewelina Kucharska