• Scenki z lektury „Akademia pana Kleksa” J. Brzechwy

• 26.10.2022 22:12
        • Na zajęciach dodatkowych z języka polskiego uczniowie kl. 4e przygotowywali scenki z lektury ,,Akademia pana Kleksa’’ J. Brzechwy. Pracowali pod kierunkiem nauczycielki- pani Agnieszki Rowińskiej. Do tego projektu wybrali najciekawsze fragmenty książki.
        • Laboratorium Przyszłości

• 22.10.2022 20:43
        • Dnia 14 października na terenie świetlicy odbyły się zajęcia „Przygoda z matematyką” przeprowadzone przez pana Konstantego Kostrzewskiego.

• 27.09.2022 19:19
        • Laboratoria Przyszłości to Program skierowany do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych. Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach Programu szkoły otrzymają od państwa wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży.