• Laboratoria Przyszłości-zespół katechetyczny

• 27.10.2022 19:01
      • Podczas lekcji religii klasa 5b zamieniła się w młodych architektów. Celem było stworzenie idealnego miasteczka. W wymarzonym mieście poza kolorowymi domami znalazło się miejsce na kościół, szkołę, kilka uliczek ,a nawet basen.
      • Tworzenie jednego projektu wywołało ogromną radość, uczniowie chętnie podzielili się zadaniami i wymieniali pomysłami. Są chętni do dalszych projektów z wafelkowymi klockami.

Uczniowie klasy 6d w czasie zajęć katechetycznych zbudowali budynek świątyni, a także symbol chrześcijaństwa -krzyż. Zaprojektowali również drogę do nieba. Dzięki pracy z klockami REKO uczniowie mieli okazję pracować w grupach, wymieniać się pomysłami, a przede wszystkim twórczo i ciekawie spędzić czas.

Link do galerii