• Rewalidacja

• 29.11.2022 16:22
        • Program #LaboratoriaPrzyszłości umożliwia nauczycielom wspierającym prowadzenie zajęć rewalidacyjnych.
        • Doskonalenie percepcji i pamięci wzrokowej

• 29.11.2022 16:18
        • Na zajęciach terapii pedagogicznej uczniowie doskonalili percepcję i pamięć wzrokową. Odwzorowywali z pamięci obrazki. Musieli we wskazanym czasie zapamiętać ilość klocków i  odtworzyć cały wzór.  Doskonale wyszło to trudne zadanie.

• #laboratoriaprzyszłości

• 27.10.2022 19:09
        • Witamy! W naszej szkole rozwijamy koordynację wzrokowo-ruchową, orientację przestrzenną, a co najważniejsze- KREATYWNOŚĆ w najlepszy możliwy sposób!
        • Laboratoria Przyszłości-zespół katechetyczny

• 27.10.2022 19:01
        • Podczas lekcji religii klasa 5b zamieniła się w młodych architektów. Celem było stworzenie idealnego miasteczka. W wymarzonym mieście poza kolorowymi domami znalazło się miejsce na kościół, szkołę, kilka uliczek ,a nawet basen.