• 5 złotych minut

• 20.05.2018 11:04
        • 18 maja br. nasza drużyna szkolna wzięła udział w VII Konkursie Szkół Podstawowych z Pomocy Przedmedycznej 5 złotych minut rywalizując o tytuł Mistrza Szkół Podstawowych Prawobrzeżnej Warszawy w udzielaniu pierwszej pomocy.
        • Szkolenie ratownicze

• 17.04.2018 00:19
        • Prawie tysiąc uczniów wzięło udział w wykładach i praktycznych warsztatach z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, zorganizowanych w ramach programu szkolnego Mały Ratownik.

• Mistrz Pierwszej Pomocy

• 18.03.2018 18:04
        • W ramach programu Mały Ratownik zapraszam wszystkich chętnych uczniów klas 4-7 do udziału w konkursie fotograficzno - filmowym pt. Mistrz Pierwszej Pomocy.
        • Nakręć się na pierwszą pomoc

• 18.03.2018 13:51
        • Sytuacja, w której ktoś  będzie potrzebował pierwszej pomocy przedmedycznej może się zdarzyć w każdym momencie: w szkole, na ulicy, w lesie czy w domu. Będzie to wydarzenie stresujące, na które z pewnością ciężko się przygotować, ponieważ od twoich decyzji może zależeć ludzkie życie.