• Nakręć się na pierwszą pomoc

• 18.03.2018 13:51
      • Sytuacja, w której ktoś  będzie potrzebował pierwszej pomocy przedmedycznej może się zdarzyć w każdym momencie: w szkole, na ulicy, w lesie czy w domu. Będzie to wydarzenie stresujące, na które z pewnością ciężko się przygotować, ponieważ od twoich decyzji może zależeć ludzkie życie.
      • Nasza szkoła realizując długofalowy program pierwszej pomoc uczy ratować i promuje najwyższe wartości. Od 12 marca br. nasi uczniowie szkoleni są przez wyspecjalizowaną kadrę ratowników medycznych. Dwugodzinne zajęcia składają się z ćwiczeń, czyli z części praktycznej i teoretycznej, na której uczniowie zdobywają wiedzę niezbędną do prawidłowego udzielania pomocy przedmedycznej. Podczas zajęć w zależności od wieku uczestników przedstawione są typowe sytuacje, w których potrzebne jest udzielenie pierwszej pomocy. Dziękujemy Rodzicom za wspieranie rozwoju naszych uczniów.

Ewelina Kucharska

Pierwsza pomoc przedmedyczna, klasa 6a