• WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

• 26.01.2020 18:24
        • W tym roku kampania wyborcza ruszyła nieco później, jednak znamy już wyniki wyborów do SU.

• Na liście wyborczej pojawiły się nazwiska 21 uczniów. Każdy z nich przygotował plakat ze swoim wizerunkiem i obietnicami wyborczymi. Prawie każdy z kandydatów w swoim programie umieścił punkt dotyczący zorganizowania strefy chillout. Mimo to każdy plakat wyróżniał się i kolorystyką i pomysłami działań w szkole. Pod tablicą samorządu kandydaci spotykali się z wyborcami i zachęcali do głosowania na siebie.

Głosowanie było powszechne, równe i tajne. Oddano 903 ważne głosy. Komisja wyborcza pracowała dwa dni, aby wyłonić następujących uczniów do Zarządu Samorządu Uczniowskiego:

Filip Milewski 8c

Filip Mosiej 5f

Emilia Perlińska 8d

Wybory wzbudziły w głosujących duże emocje i zaangażowanie w życie szkoły. Kandydaci wykazali się kreatywnością i wrażliwością społeczną. Mamy nadzieję, że ich pomysły wniosą powiew świeżości, radości i pozytywnych zmian w życiu szkoły. Wygranym życzymy powodzenia w działalności na rzecz szkoły.

Opiekunowie samorządu