• Dyskoteka karnawałowa

• 12.02.2020 20:01
        • W naszej szkole dnia 06 lutego br. odbyła się dyskoteka dla wszystkich chętnych Uczniów z klas 4-8.
        • W czwartkowe popołudnie o godzinie 18-stej odbyła się w naszej szkole dyskoteka dla wszystkich chętnych uczniów z klas 4-8, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski i trwała do godziny 20-stej. Od progu słychać było dźwięki dobrej muzyki, o którą zadbał DJ', grał świetną muzykę i wszyscy dobrze się bawili. Uczniowie chętnie wybierali swoje ulubione utwory, przy których śpiewali  i tańczyli do utraty sił, a gdy ktoś poczuł zmęczenie, mógł posilić się w szkolnym sklepiku. Uczniowie ubrani byli w wielobarwne stroje. Podczas imprezy "królową parkietu" została uczennica klasy 5e - Marta Proga, a "królem parkietu" Kacper Michalik - uczeń klasy 6a. Wyróżniona została Gaja Dąbrowska z klasy 4b. Nagrody zostaną wręczone podczas apelu Samorządu podsumowującym rok szkolny 2019/2020, które ufundowała Rada Rodziców naszej szkoły. O godzinie 20-stej wszyscy rozeszli się do domu, trochę smutni, że kolejna dyskoteka tak szybko się skończyła, ale byliśmy pełni pozytywnych wrażeń i dobrych emocji. Uczestnicy jednogłośnie stwierdzili, że była to super zabawa i już czekają na kolejną.

Z ramienia Samorządu Uczniowskiego oraz w imieniu Uczniów dziękujemy Nauczycielom, którzy byli obecni i odpowiedzialni za bezpieczeństwo uczniów i poprawny przebieg zabawy:

Dyrektor p.G.Sobczak, p.E.Kucharskiej, p.A. Magiera, p.M.Wojtaś,
          p.I.Szlaskiej, p.E.Wereniewicz-Ezeibe, p.E.Falis

Wszyscy bawiliśmy się dobrze i miło wspominamy ten wieczór.