• Dyskoteka

• 17.01.2020 20:05
        • W naszej szkole dnia 29 listopada br. odbyła się dyskoteka dla wszystkich chętnych Uczniów z klas 4-8.
        • W piątkowe popołudnie o godzinie 18-stej odbyła się w naszej szkole dyskoteka dla wszystkich chętnych uczniów z klas 4-8, zorganizowana przez Duży Samorząd Uczniowski. Od progu słychać było dźwięki dobrej muzyki, o którą zadbał nauczyciel histoii wcielając się w rolę DJ szkolnego. Uczniowie chętnie wybierali swoje ulubione utwory, przy których śpiewali  i tańczyli do utraty sił, a gdy ktoś poczuł zmęczenie, mógł posilić się w szkolnym sklepiku. O godzinie 20-stej wszyscy rozeszli się do domu, trochę smutni, że dyskoteka tak szybko się skończyła, ale byliśmy pełni pozytywnych wrażeń i dobrych emocji. Uczestnicy jednogłośnie stwierdzili, że była to super zabawa i już czekają na kolejną..

Z ramienia Dużego Samorządu Uczniowskiego oraz w imieniu Uczniów dziękujemy Nauczycielom:
          Dyrektor p.G.Sobczak,p.M.Wojtaś,p.M.Karasek,p.E.Wereniewicz-Ezeibe,p.M.Ziędalskiej, którzy czuwali nad przebiegiem oraz bezpieczeństwem!