• Wystawa portretów nauczycieli

• 27.01.2017 10:48
        • 14 października. Tego dnia obchodzimy w Polsce Dzień Edukacji Narodowej, w szkole popularnie zwany Dniem Nauczyciela. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs pt.: „Portret mojego nauczyciela”.
        • „Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy,
          kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość,
          dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania
          rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia,
          marzenia, poznawania, próbowania, działania!„
          (B. Conklin)

Uczniowie chętnie włączyli się w to przedsięwzięcie, przygotowując portrety ulubionych belfrów. Nad organizacją konkursu oraz wystawą prac czuwała pani Gryżyna Safaryjska – nasza pani od plastyki. W konkursie zostały wyróżnione następujące prace:

I miejsce: Kamila Łasica kl. 4b

II miejsce: Marta Kawecka kl. 5d

III miejsce: Weronika Akonom kl. 4b

Wyróżnienia: Iza Gwardiak kl. 5d, Mateusz Kryński kl. 4c, Julia Sołtysiak kl. 5a

Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie!!!

Liczymy na to, że nie tylko w dniu święta, ale również na co dzień będą pamiętać o tym, jak ciężką pracę i ogrom trudu wkładają ich nauczyciele, aby wykształcić swoich podopiecznych.