• Światowy Dzień Uśmiechu w naszej szkole

• 06.10.2017 21:33
        • W naszej szkole panuje radosny nastrój, ale w pierwszy piątek października panował wyjątkowo uśmiechnięty! W tym roku po raz pierwszy obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu.
        • Święto to powstało z inicjatywy Harvey΄a Balla, który w 1963 roku stworzył „smiley'a” – słynny znaczek uśmiechniętej buźki na żółtym tle. Ball chciał w ten sposób przypomnieć, że ludzie powinni częściej się uśmiechać i zwracać większą uwagę na spełnianie dobrych uczynków. W związku z tym Duży Samorząd Uczniowski chciał przypomnieć wszystkim, jak ważny jest uśmiech i jak wiele dobrego wnosi w nasze codzienne życie! Pani Ewelina Kucharska wraz z Panią Katarzyną Rylską przygotowały w tym dniu dla uczniów po kwaśnym plastrze cytryny aby jeszcze szerszy uśmiech gościł na ich twarzach.  Ponadto ściany szkolne ozdobione były uśmiechniętymi kartkami, z których można było zabrać uśmiech do domu i oczywiście zarazić innych. Mamy nadzieje, że sprawiłyśmy Wam, Drodzy Uczniowie i Nauczyciele dużo radości i nie zapominajcie na co dzień o uśmiechu – nic nie kosztuje, a tyle daje! Największym bogactwem człowieka są: uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo..

Zespół SU