• Asy z czwartej klasy – zabawa integracyjna

• 27.01.2017 11:01
        • W styczniu w naszej szkole odbyła się zabawa integracyjna dla klas czwartych pt.: „Asy z   czwartej klasy”. W imprezie wzięły udział wszystkie klasy czwarte wraz z wychowawcami, a także rodziny naszych uczniów.
        • Zabawa miała charakter rozgrywek między klasowych, w których uczniowie sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności.

Konkurencje polegały na przygotowaniu okrzyku klasowego, transparentu, zmaganiu się w zadaniach matematycznych, odpowiedzi na pytania z wiedzy ogólnej, czy sporządzeniu karykatury wychowawcy.

W zadania włączyli się również rodzice naszych czwartoklasistów, którzy spróbowali swoich sił w konkurencjach sportowych.

Organizacją tego przedsięwzięcia zajęły się panie Aneta Cieszkowska oraz Agnieszka Szymczyk, które zadbały o to, aby atmosfera tego wieczoru była rodzinna. Wszyscy bawili się znakomicie. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu z tego cudownego wieczoru!!!