• Duży Samorząd Uczniowski

• 25.09.2018 11:51
        • Szanowne Grono Pedagogiczne, Drodzy Uczniowie! Wakacje się skończyły, ale nie martwcie się - będą następne! Zanim jednak słońce, lato i odpoczynek, zabieramy się do pracy!
        • Czym jest Duży Samorząd Uczniowski? To Wy! - Drodzy Uczniowie, samorząd tworzą wszyscy uczniowie szkoły. Prawo oświatowe mówi, że członkami samorządu uczniowskiego stajecie się automatycznie w chwili przyjęcia do szkoły, a przestajecie nimi być w momencie, gdy szkołę opuszczacie. Zatem zapraszamy do współpracy, bo niezależnie od tego, jak bardzo jesteście zaangażowani w życie klasy i szkoły - macie prawo wpływać na to, co się w niej dzieje.

We wrześniu odbyły się klasowe demokratyczne wybory do rady samorządu klasowego. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym, którzy już pełnią zaszczytne funkcje w klasie w roku szkolnym 2018/2019.

Niebawem odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego!

Zapraszamy do rywalizacji o tytuł i miano Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły!

Spotkanie Samorządów klasowych odbędzie się w czwartek 20.09.2018r. o godz. 11.30 w sali 104.

Ewelina Kucharska, Katarzyna Rylska