• 9 obrazków dla 9 latka

• 03.03.2024 22:29
        • Uczniowie klas 3 brali udział w kolejnym warsztacie plastycznym. Uczniowie poznali popularne tematy malarskie oraz dzieła polskich malarzy.
        • Wycieczka do Instytutu Pamięci Narodowej

• 03.03.2024 22:23
        • 7 lutego 2024 r. uczniowie klasy 3a Szkoły Podstawowej nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie uczestniczyli w lekcji archiwalnej pt. „Archiwum - miejsce, gdzie mieszkają dokumenty”.
          W trakcie lekcji archiwalnej pracownicy opowiedzieli dzieciom, co robią w archiwum oraz jakie dokumenty gromadzą.
          Wspólnie zastanawiali się nad pytaniem „𝐂𝐳𝐲 𝐚𝐫𝐜𝐡𝐢𝐰𝐮𝐦 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐩𝐨𝐭𝐫𝐳𝐞𝐛𝐧𝐞?”.
        • PODRÓŻ DOOKOŁA SŁOŃCA

• 20.02.2024 22:02
        • Uczniowie klasy  2a, 2c i 3a dzięki Wydziałowi Kultury dla Dzielnic Białołęka mogli uczestniczyć w  spektaklu teatralnym Teatru Kamienica o Mikołaju Koperniku pt. Podróż dookoła Słońca  w BOŚ przy ul. Van Gogha.
        • Bal karnawałowy w klasach I - III

• 15.02.2024 17:18
        • W klasach I – III odbyły się bale karnawałowe. Sale lekcyjne zamieniły się w kolorowe krainy pełne wróżek, księżniczek, rycerzy i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.