• Innowacja pedagogiczna "Odetchnij"

• 17.03.2024 19:37
        • W tym roku szkolnym uczniowie klasy 1a biorą udział w zajęciach relaksacyjnych, które mają na celu nie tylko wyciszenie umysłu, ale także rozwój umiejętności radzenia sobie ze stresem.
        • Tydzień składanki i łamigłówki

• 10.03.2024 22:53
        • W dniach 4 – 8 marca 2024 r. odbył się „Tydzień składanki i łamigłówki”. Uczniowie klasy 1c są wśród 40 klas, którzy włączyli się ogólnopolskiej akcji. Organizatorami było Studenckie Koło Naukowe "Spotęgowani".
        • Program CUKIERKI - wczesna profilaktyka

• 03.03.2024 22:36
        • Uczniowie klasy 3a wzięli udział w realizacji programu Cukierki, poprowadzonego przez Panią
          Małgorzatę Ziędalską.
          Program przybliżył uczniom podstawowe informacje na temat środków uzależniających i zagrożeń z nimi związanych.
          Założeniem programu było nauczenie dystansu do osób nieznajomych, które mogą zagrażać zdrowiu i bezpieczeństwu.
        • 9 obrazków dla 9 latka

• 03.03.2024 22:29
        • Uczniowie klas 3 brali udział w kolejnym warsztacie plastycznym. Uczniowie poznali popularne tematy malarskie oraz dzieła polskich malarzy.