• INNOWACJA PEDAGOGICZNA - Europa i Ja

• 21.06.2023 18:08
        • Innowację pedagogiczną „Europa i Ja” realizowano na poziomie wszystkich klasa 2 w czasie zajęć edukacji wczesnoszkolnej od 2 września 2022r. do 31 maja 2023r.

• - 9 obrazów dla dziewięciolatka -

• 18.06.2023 11:19
        • Klasa 3c i 3d uczestniczy w projekcie „9 obrazów dla dziewięciolatka”,  który uzyskał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

• Piknik rodzinny

• 14.06.2023 07:34
        • W dniu 2 czerwca  uczniowie i rodzice z klasy 3c uczestniczyli w rodzinnym pikniku.  Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i ich najbliższych.
        • ,,Ratujemy i Uczymy Ratować” -  w klasach I - III
        • ,,Ratujemy i Uczymy Ratować” - w klasach I - III

• 14.05.2023 20:27
        • Co u nas słuchać?
          Szkolimy się 🙂

Każdy może ratować życie - ważne by wiedział jak - dlatego cykliczne spotkania, ćwiczenia praktyczne oraz wiedza powtarzana mogą sprawić różnicę.
          Z inicjatywy Wiceburmistrz dzielnicy Białołęka Pani Izabeli Ziątek, odbyło się szkolenie dla nauczycieli wszystkich białołęckich szkół, prowadzone przez Fundację WOŚP pt. ,,Ratujemy i Uczymy Ratować”. Swoją obecnością zaszczycił nas sam Jurek Owsiak, który od dawna zwraca uwagę na problem szerzenia wiedzy na temat pierwszej pomocy w szkołach.