• Bezpieczny przejazd - zajęcia w klasach 1-  3
        • Bezpieczny przejazd - zajęcia w klasach 1- 3

• 19.04.2023 21:22
        • W naszej szkole odbyły się zajęcia dla uczniów klas 1 – 3 w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej "Bezpieczny Przejazd”, których inicjatorem są Polskie Linie Kolejowe S.A. . Uczniowie z „Ambasadorką Bezpieczeństwa” podczas zajęć budowali świadomość dotyczącą zagrożeń wynikających z niewłaściwego zachowania zarówno na przejściach jak i przejazdach kolejowo-drogowych. Dobrze wyedukowane społeczeństwo, to społeczeństwo bezpieczne.
        • Nocowanie w szkole klasy 3c

• 21.12.2022 21:24
        • W dniach 16 -17 listopada uczniowie klasy 3c nocowali w szkole.
          Spotkanie rozpoczęło się od przygotowania sali do noclegu i wspólnej zabawy.

• Monika Kamińska - spotkanie autorskie

• 14.12.2022 18:30
        • W dniu 9 grudnia odbyło się  w klasach I – III spotkanie autorskie z Moniką Kamińską „ Po co nam książki?”
          Monika Kamińska autorka dla dzieci i młodzieży, debiutowała w 2018 roku książką „Kuku i historia pępka”, która została wpisana na listę „BIS” w konkursie „Książka Roku 2018” Polskiej Sekcji IBBY.

• Warsztaty plastyczne w klasie 3c

• 12.12.2022 20:14
        • W poniedziałkowe popołudnie 5 grudnia dzieci wraz ze swoimi rodzicami spotkały się na warsztatach plastycznych. Tematem zajęć były świąteczne dekoracje.