• Pierwszy Dzień Wiosny gr 01

• 11.05.2023 11:43
            • W grupach wychowania przedszkolnego dzieci przyszły ubrane na zielono, aby świętować Pierwszy Dzień Wiosny. Robiliśmy zdjęcia z gdżetami w fotobudce.;-)
              Dzieci rownież miały kolorowe skarpetki , ponieważ w pierwszy dzień wiosny obchodzony jest Światowy Dzień Zespołu Downa.
              Galeria ;-)
            • Teatr Wariacja

• 16.02.2023 14:07
            • „Brzydkie kaczątko” to bajka o odmienności. Różni jesteśmy z różnych powodów, może być to wzrost, kolor włosów, czy charakter. Ale inny nie znaczy gorszy! I to właśnie jest najważniejsza myśl tego spektaklu. Będą oczywiście wesołe sytuacje i dialogi, które są charakterystyczne dla Teatru Wariacja. Będą też lalki z ogromnych pomponów i dekoracja jak z obrazów Chełmońskiego. Ale jak zwykle najważniejsza będzie muzyka.

/INTERAKTYWNA bajka z muzyką z „Jeziora Łabędziego” P. Czajkowskiego /

• Koncert Filharmonii Narodowej

• 16.02.2023 14:07
            • Legenda o Panu Twardowskim stała się inspiracją dla autorów wielu dzieł literackich i muzycznych, a także filmów, gier komputerowych i komiksów. Teraz dołącza do tego zbioru kolejny utwór powstały na zamówienie Działu Edukacji FN – śpiewogra Jarosława Praszczałka. Kompozycja ta traktuje historię renesansowego czarnoksiężnika z dużym poczuciem humoru i przymrużeniem oka, czyniąc z Pana Twardowskiego postać sympatyczną i ponadczasową.
            • Walentynki gr 02

• 16.02.2023 14:08
            • W grupie 02 odbyły się Walentynki. Rodzic naszego ucznia pięknie ozdobił naszą salę serduszkami.

Dzieci zrobiły dla wybranej koleżanki lub kolegi kartki Walentynkowe. A na koniec każde dziecko dostało skodkości.

Wszyscy bawili się wyśmienicie. ♥️
              Galeria:-)