• Zajęcia przyrodnicze

• 19.03.2024 15:10
            • GALERIA :-)
              We wtorek dzieciaczki miały zajęcia z panem Romanem Personą, znawcą i pasjonatem zwierząt. Od dzisiaj nie jest już dla nich tajemnicą, co to są kręgowce i dlaczego się tak nazywają. Poznały ryby, płazy, gady, ptaki i ssaki. Było ciekawie 🙂
            • Teatr Wariacja

• 14.03.2024 15:10
              13 marca dzieci oglądały przedstawienie pt. " Czy to już wiosna"
              To bajka opowiedziana przez Baja Gawędziarza. Przemierza on ziemię wzdłuż i wszerz poszukując tematów do swoich pieśni-opowieści, które wygrywa na drewnianej lutni. Tym razem, idąc jeszcze zimowym lasem, spotyka rośliny i zwierzęta, które odkrywają przed nim pierwsze oznaki wiosny.
            • Eksperymenty gr 01

• 14.03.2024 14:55
            • GALERIA
              Dzisiejsze eksperymenty dotyczyły wody, a dokładnie jej cząsteczki. Dzieci z zachwytem obserwowały i uczestniczyły w działaniach. Mensik wypukły zadziwił, a nartnik zaskoczył. Nie wiecie co to? Dzieci Wam wytłumaczą :).
              Pozdrawiamy:)
            • Wyjście do biblioteki miejskiej.

• 07.03.2024 15:45
            • GALERIA
              Dzieci
              odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną. Dla niektórych z nich było to pierwsze spotkanie, stąd rozpoczęło się ono  od zapoznania z zasadami korzystania  z biblioteki,  następnie maluchy wysłuchały fragmentów bajki  Ewy Szelburg- Zarembiny „Bajka o gęsim jaju, raku Nieboraku, kogucie Piejaku, kaczce Kwaczce, kocie Mruczku i psie Kruczku”,     Zwieńczeniem zajęć było własnoręczne wykonanie zakładki do książek z podobiznami bohaterów bajki. Czas minął bardzo szybko, na zakończenie pełnego wrażeń spotkania dzieci obiecały, że w  nowym roku szkolnym też będą częstymi gośćmi biblioteki.