• Dzień dziecka

• 07.06.2023 15:33
            • Galeria :-)

Z okazji Dnia Dziecka w grupcah odbyły się gry i zabawy na świeżym powietrzu. Grupa 02 Bawiliśmy się z chustą animacyjną, potem ćwiczyliśmy swoją sprawność fizyczną przy pomocy hula hop oraz w skoku w dal. W czasie odpoczynku zrobiliśmy sobie piknik na zielonej trawie.
              Na koniec szukaliśmy ukrytego skarbu na terenie szkoły. Ile było radości, gdy okazało się, że w znalezionym  kufrze są stare monety i banknoty. Grupa 01 wybrała sie na wycieczke do parku Picassa, zabawy było co niemaria , podczas odpoczynku zjedliśmy pyszną pizze. Do szkoły wrócilimy wybawieni, uśmiechnięci i zmęczeni - co widac na zdjęciu ;-)
            • Dzień rodziny w grupach wychowania przedszkolnego

• 29.05.2023 15:22
            • Galeria:-)
              24.05.2023r. odbyły się warsztaty z okazji Dnia Mamy i Taty.
              Dzieci powitały rodziców przedstawieniem, następnie  wraz z rodzicami wykonywały prace z piasku oraz bukiety kawiatów z papieru kolorowego. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością ochoczo zabierając się do pracy. Powstało wiele przepięknych prac. Dziękujemy za przybycie i wspólne spędzanie czasu 😃.

• EUROPEJSKI DZIEŃ LOGOPEDY

• 17.05.2023 14:42

EUROPEJSKI DZIEŃ LOGOPEDY-

DNI BEZPŁATNCH DIAGNOZ LOGOPEDYCZNYCH

W ramach obchodów Europejskiego Dnia Logopedy zorganizowane zostały Dni Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych. Głównym założeniem akcji jest zachęcenie rodziców, aby nie zwlekali z konsultacją u specjalisty. Wczesne wykrycie wady, bądź zaburzenia mowy wpływa pozytywnie na efekty terapii, stąd pomysł na przeprowadzanie akcji w naszej szkole. Jak co roku, z konsultacji skorzystali rodzice będący zaniepokojeni rozwojem mowy dziecka. Logopedzi udzielali porad, przekazywali ćwiczenia do indywidualnej pracy z dzieckiem. W razie potrzeby kierowali do specjalistów w celu pogłębionej diagnozy. Konsultacje logopedyczne odbyły się w dniach 8-9.03.2023 r.

Logopedzi: Katarzyna Taciuch-Zając, Małgorzata Karasek

EUROPEJSKI DZIEŃ LOGOPEDY W KLASACH „O”

6 marca we wszystkich krajach Unii Europejskiej obchodzony jest Dzień Logopedy. Z tej okazji w naszej szkole przeprowadzone zostały warsztaty logopedyczne dla dzieci z kl. 0. Dzieci wspólnie wykonywały plakat, rysując opowiadały z czym kojarzy im się zawód logopedy i zajęcia logopedyczne. Narysowały również portret swojej Pani logopedy. W drugiej części zajęć dzieci rozwiązywały quizy logopedyczne, wykonywały gimnastykę buzi i języka oraz ćwiczenia oddechowe. Z zaangażowaniem brały udział w ćwiczeniach ruchowych z woreczkami oraz w logo-zabawach, doskonaląc przy tym spostrzegawczość i wzbogacając zasób słownictwa. Podczas zajęć uczniowie dodatkowo uczyli się współpracy, kompromisu oraz wzajemnego szacunku do siebie i swoich pomysłów.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Logopedzi: Katarzyna Taciuch-Zając, Małgorzata Karasek