• Narodowy Dzień Sportu

• 16.09.2024 21:59
            • Narodowy Dzień Sportu już za nami. 15 września nasza szkoła promowała aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia na różne sposoby m.in. poprzez: jazdę na rowerze, układanie kostki Rubika, skoki w dal, gry zespołowe, jazdę konno, bieganie, trekking, spacer z psem i wiele innych.
            • Siatkarskie emocje za nami!

• 18.02.2024 10:56
            • W dniach 13-14 oraz 15-16 lutego w naszej szkole rozegrane zostały Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka w siatkówce dziewcząt i chłopców w kat. dzieci w ramach LVII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w bieżącym roku szkolnym.
            • Sukcesy sportowe naszych uczniów

• 11.12.2023 15:38
            • W dniach 9-10 grudnia br. nasi uczniowie: Rita Karasek kl. 6a i Bartosz Borsuk kl.7c, reprezentowali 🇵🇱 Polskę na międzynarodowych zawodach w Karate Kyokushin o Puchar Europy w Budapeszcie.