• Warsztaty dla rodziców z dziećmi

• 23.04.2018 09:57
          • W tym roku szkolnym odbyły się warsztaty dla dzieci sześcioletnich i ich rodziców. Celem warsztatów było pokazanie rodzicom form pracy z dzieckiem nad usprawnianiem ręki.
          • VI edycja Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego

• 17.04.2018 15:39
          • Dnia 10 kwietnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły, uczestniczący w zajęciach terapii pedagogicznej, wzięli udział w VI edycji Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego „Ortografia do głowy trafia”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 112 w Warszawie.
          • Kolorowanki

• 17.04.2018 15:17
          • Relaksującą formą terapii okazują się ostatnio kolorowanki. Przybyły one do naszego kraju niedawno i stały się hitem.
          • Wystawa prac „Magiczne kółeczka”

• 05.12.2017 16:22
          • Uczniowie z klas I-VII wykonywali prace plastyczne na zajęciach terapii pedagogicznej. Poprzez składanie papierowego modelu z kół origami ćwiczyli orientację przestrzenną, grafomotorykę, percepcję wzrokową oraz pamięć.
          • Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji

• 05.12.2017 16:20
          • W dniach 2 - 7.10.2017 obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Uczeń z dysleksją też czyta książki”.