• ZDROWE ŚNIADANIE

• 07.11.2021 10:17
            • Jesienią jest zimno i można się rozchorować.  Dlatego trzeba jeść zdrowe produkty.

• 17.10.2021 12:56
            • Październik to czas wyborów samorządowych. W naszej szkole odbyło się głosowanie online do Rady Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie klas 1-8 oddali aż czterysta osiemdziesiąt cztery głosy na swojego kandydata.
            • Uśmiechnięta SP 314

• 10.10.2021 20:20
            • W pierwszym tygodniu października br. w naszej szkole odbyła się akcja pt. Podziel się uśmiechem.  Zasada była bardzo prosta, ponieważ za każdy uśmiech dostawało się kolejny. Można było uśmiechać się w szkole, w domu lub przekazywać sobie uśmiech wirtualnie. Uśmiechów nie było końca. Uśmiechajmy się jak najwięcej, bo uśmiech jest najbardziej rozpoznawalnym symbolem radości na całym świecie! A ponadto:

„Śmiech - to szczere królestwo człowieka. Człowiek potrzebuje śmiechu, by zachować zdrowie.”
              François Rabelais

• Kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego

• 29.09.2021 17:22
            • Wybory do Samorządu Uczniowskiego to nie jest konkurs popularności – kandydaci pokazują, że potrafią zrobić najlepiej to, co jest w naszej szkole do zrobienia po to, aby była ona jeszcze lepszym miejscem, w którym z przyjemnością spędzamy czas.