• 27.03.2024 14:57
            • Wszystkim, którym nasza szkoła jest bliska, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy dużo spokoju, radości, zdrowia.
              Niech to będzie wyjątkowy czas nadziei i dobra.

• 09.03.2024 15:11
            • 8 marca w szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet.
              To wyjątkowy czas, kiedy chcemy podziękować naszym paniom za ich obecność i troskę, a także życzyć wszystkiego, co najlepsze.
            • 193 rocznica bitwy pod Białołęką

• 25.02.2024 21:42
            • W czasie powstania listopadowego 24 i 25 lutego 1831 roku na terenie Białołęki rozegrała się zwycięska bitwa między wojskami polskimi a rosyjskimi.
              W 193 rocznicę tej bitwy odbyła się uroczystość złożenia wieńców pod głazem upamiętniającym.

• 15.02.2024 22:10
            • Walentynki to nie tylko święto zakochanych, to też okazja do sprawienia radości drugiej osobie. W naszej szkole to był bardzo radosny dzień.
            • Bezpieczne ferie zimowe

• 10.01.2024 08:15
            • Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami. Chcemy spędzić je radośnie i przede wszystkim bezpiecznie. Zachęcamy do zapoznania się ze wskazówkami dotyczącymi bezpiecznych ferii.
              Życzymy, by ten czas był niezapomniany i pełen pozytywnych przeżyć.