• Ferie tuż, tuż 😉

• 28.01.2022 15:47
            • Czy wiecie, że pojęcie ferie ma kilka znaczeń?
              -  starorzymskie określenie dni odpoczynku poświęconych obrzędom religijnym dla któregoś z bóstw w starożytnym Rzymie;
              - "wakacji sądowe" od włoskiego sformułowania Vacatio legis;
              - współcześnie to dni wolne od nauki szkolnej.

• Życzenia świąteczne

• 22.12.2021 10:13
            • Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz szczęśliwych dni w nadchodzącym 2022 Roku życzy Samorząd Uczniowski 🙂

• Mikołajki SP 314

• 10.12.2021 07:13
            • Tradycyjnie 6 grudnia bieżącego roku obchodziliśmy w naszej szkole Mikołajki. Uczniowie SP 314 odważyli się w tym dniu na świąteczną stylizację - ubrali mikołajkowe czapki, uszy elfa lub dołożyli czerwony kolor do swojego ubioru. Święty Mikołaj pomimo tego, iż w tym dniu miał pełne ręce roboty nie zapomniał o grzecznych uczniach SP 314.

• ANDRZEJKI

• 02.12.2021 16:41
            • Z okazji andrzejek uczniowie klasy 3 b oraz 5 c przygotowali atrakcje dla swoich kolegów i koleżanek. W czasie przerw na szkolnych korytarzach pojawiły się stoiska z wróżbami.

• 28.11.2021 14:22
            • Dnia 25 listopada bieżącego roku uczniowie naszej szkoły obchodzili Dzień Pluszowego Misia. Ta zupełnie wyjątkowa zabawka przez długi czas jest dla dzieci prawdziwym przyjacielem, a dla dorosłych często wspomnieniem, wzruszającą pamiątką na całe życie.