• Mikołajki SP 314

• 10.12.2021 07:13
          • Tradycyjnie 6 grudnia bieżącego roku obchodziliśmy w naszej szkole Mikołajki. Uczniowie SP 314 odważyli się w tym dniu na świąteczną stylizację - ubrali mikołajkowe czapki, uszy elfa lub dołożyli czerwony kolor do swojego ubioru. Święty Mikołaj pomimo tego, iż w tym dniu miał pełne ręce roboty nie zapomniał o grzecznych uczniach SP 314.

• Dziękujemy Mikołajowi - Michałowi Łostowskiemu z klasy 8a oraz śnieżynkom: Hani Kalinowskiej z klasy 4c i Zuzi Łapie z klasy 3b, którzy podjęli z wielką przyjemnością wyzwanie i umilili wszystkim dzień mikołajkowy. To właśnie dzięki ich inicjatywie SP 314 mogła poczuć świąteczny klimat i gościć zacnego Gwiazdora, który częstował cukierkami ufundowanymi przez Radę Rodziców SP 314 i pozował do wspólnych zdjęć z uczniami.

Dziękujemy całej ekipie Mikołaja i fundatorom za miły akcent świąteczny.

Link do galerii

Pola Jodełka, klasa 5c