• Wieczór teatralny w klasie 7a

• Dnia 25 marca 2022 roku uczniowie klasy siódmej zaprosili swoich rodziców na prezentację przygotowanych przez siebie scenek teatralnych na podstawie poznanych lektur szkolnych.
          • Запрошення для українських сімей

• Щиро запрошуємо дітей та їх батьків на інтеграційну зустріч. Зустріч відбудетьсяу школі 1 квітня 2022 року о 16.30 в коридорі школи.

Мета зустрічі - полегшити дітям та батькам увійти у світ польських шкіл без стресу, ознайомлюючись із шкільною базою даних та беручи участь в іграх, які дозволяють дітям та батькам пізнати один одного.Будь ласка, одягніть зручний одяг і візьміть замінне взуття.

вітання

Ewelina Kucharska

• Wiosna w naszej szkole

• Dnia 21 marca 2022 roku nasza szkoła przywitała upragnioną wiosnę. Tego dnia aktywna przerwa na powietrzu, zamiana plecaka na inne nosidło oraz wiosenne gry i zabawy dla klas młodszych opanowały naszą szkołę bez granic.

• St Patrick's Day

• 17 marca wszyscy byliśmy Irlandczykami 😊 Obchodziliśmy hucznie i na zielono Dzień Św. Patryka, a to wszystko dzięki uczennicom i uczniom z klasy 8e!
          • Szanowni Państwo ! Drodzy Uczniowie !

• Jako dyrekcja naszej szkoły czujemy wielką potrzebę przekazania słów podziękowania dla wszystkich, którzy w tych trudnych dniach angażują się w pomoc  dzieciom  i mieszkańcom Ukrainy.

B a r d z o   d z i ę k u j e m y !

Dziękujemy naszym Uczniom, Rodzicom, Pracownikom i Nauczycielom!

Skala zaangażowania naszej szkolnej społeczności na rzecz wsparcia osób, które uciekają przed wojną jest imponująca i wzrusza wielkim zrozumieniem, oddaniem, poświęceniem        i pomocą w rozmaitych odmianach. Bardzo cieszy fakt, że jesteśmy  w tych trudnych dniach wszyscy razem!

Dziękujemy za to wielkie, wspaniałe serce i dobroć, która płynie wśród nas i przynosi piękne owoce. Wiemy, że na społeczność  SP 314 zawsze można liczyć!

Nasze wspólne, różnorodne działania obracamy w pomoc tym, którzy jej najbardziej potrzebują tu i teraz, ale też w przyszłości.

Bądźmy Razem!

W imieniu dyrekcji szkoły

Iwona Turowska

Warszawa, 14.marca 2022r.

• DZIEŃ MĘŻCZYZN - 10 MARCA

• Drodzy Panowie, kochani Koledzy,

z okazji Waszego Święta za Andrzejem Sapkowskim życzymy Wam, aby nigdy nie zabrakło Wam pewności siebie i humoru:

„A czymże jest prawdziwa męskość, jeśli nie wymieszanymi w odpowiednich proporcjach klasą i szaleństwem?”.

I mała niespodzianka:

10 marca - dzień niepytania chłopców w krawatach :-)

Dziewczęta i chłopcy

Samorządu Uczniowskiego

• Drodzy Rodzice i Uczniowie SP 314
            Ogromnie dziękujemy za Waszą dotychczasową pomoc w ramach akcji ,,Zbiórka dla Ukrainy " oraz ,,Wyprawka dla dzieci z Ukrainy".
        • WYPRAWKA DLA DZIECI Z UKRAINY

• Drodzy Rodzice,
            do naszej szkoły w najbliższych dniach będą przybywać dzieci z Ukrainy. Będą uczniami naszej szkoły.
            Potrzebujemy wsparcia z państwa strony.

• DZIEŃ KOBIET - 8 MARCA

• Drogie Panie, kochane Koleżanki,

z okazji Waszego Święta, ale i na co dzień życzymy Wam słowami wspaniałej Polki Marii Skłodowskiej - Curie:

"Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę".

I mała niespodzianka:

8 marca - dzień niepytania dziewcząt w spódnicach :-)

Dziewczęta i chłopcy

Samorządu Uczniowskiego