• Wiosna w naszej szkole

• 27.03.2022 14:42
          • Dnia 21 marca 2022 roku nasza szkoła przywitała upragnioną wiosnę. Tego dnia aktywna przerwa na powietrzu, zamiana plecaka na inne nosidło oraz wiosenne gry i zabawy dla klas młodszych opanowały naszą szkołę bez granic.

• Dzień bez plecaka był zabawą, w której uczniowie przyszli do szkoły jak co dzień, przynosząc ze sobą to co potrzebne na lekcje, ale zamienili standardowe plecaki na nietypowe nosidło. Wiedzieliśmy, że na co jak na co, ale na kreatywność społeczności uczniowskiej możemy liczyć. I oczywiście mieliśmy rację. Pomysły na ten dzień były różne. Kosze, walizki, kartony po mleku, garnki, baseny z kulkami, worki na śmieci, pudełka na buty, transportery dla zwierząt, worki Św. Mikołaja, futerały na instrumenty muzyczne - to tylko niektóre z wielu pomysłów na alternatywny plecak.

W poniedziałek rozpoczęliśmy również sezon aktywnych przerw na świeżym powietrzu. Pierwszą przerwę międzylekcyjną poprowadziła pani Ewelina Kucharska przy dźwiękach muzyki Wiosna ach to ty, wykonując ćwiczenia interwałowe, kolejną przerwę - uczniowie.  Klasy edukacji wczesnoszkolnej tego dnia szukały wiosny doskonale bawiąc się na boisku, odgadując przy tym zagadki, rysując kredą wiosnę w szkole.

Szaleństwu i uśmiechom nie było końca. Dziękujemy za zaangażowanie i wspólną zabawę.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji na szkolnym profilu FB oraz do videorealizacji i zdjęć zamieszczonych poniżej.

Ewelina Kucharska

Link do galerii