• Dzień Komisji Edukacji Narodowej

• Droga Dyrekcjo, Kochani Nauczyciele i wszyscy Pracownicy naszej szkoły!
            Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej składamy serdeczne życzenia i podziękowania.

• Drodzy Rodzice!

• Jeśli szukacie motywacji, by spędzić aktywnie czas, mamy dla Was doskonałą propozycję!

20 października zapraszamy na Bieg przez Most – pierwsze wydarzenie z cyklu Białołęckiej Triady Biegowej. Czeka na Was 10 km malowniczej trasy, w tym wyjątkowy odcinek na moście Marii Skłodowskiej-Curie.

Na starcie czekają na Was piękne koszulki, a na mecie – pamiątkowe medale.

Nie zwlekajcie, zapiszcie się już dziś

Szczegóły i zapisy: https://zapisy.domtel-sport.pl/bieg-przez-most-v12785

• Pasowanie uczniów klas pierwszych

• 🎓 Czas "pierwszego dzwonka" - to moment, kiedy dziecko oficjalnie wstępuje do społeczności szkoły i staje się pełnoprawnym uczniem.

🎓 To ważny moment - pasowanie na pierwszoklasistę sprawia, że uczeń może w pełni poczuć przynależność do społeczności szkolnej. 👏🎓👏

🎓 Na uroczystość serdecznie zapraszamy rodziców dzieci biorących udział w tym wydarzeniu.

• DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA W NASZEJ BIBLIOTECE

• W dniach 27 i 30 września br. w naszej szkolnej bibliotece obchodziliśmy jak co roku Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Święto to ma na celu promocję lektury i głośnego czytania. Nadrzędnym celem akcji jest promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych. Zostało ono ogłoszone w 2001 r. z inicjatywy Polskiej Izby Książki, a data 29 września odnosi się do urodzin Janiny Porazińskiej popularnej autorki książek dla dzieci i młodzieży.