• Życzenia świąteczne

• Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz szczęśliwych dni w nadchodzącym 2022 Roku życzy Samorząd Uczniowski 🙂

• Warszawska Akcja „Zima w Mieście” – zmiany w 2022 r.

• Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

W 2022 roku z powodu uruchomienia rządowego programu „Polski Ład” Warszawa straci ponad 1 mld zł swoich dochodów, co wiąże się z koniecznością wprowadzania radykalnych oszczędności i cięć w budżecie miasta.
          • Magia RECYKLINGU

• Uczniowie uczestniczyli w pokazie iluzjonistycznym Teatru Bohema House- pierwszy na świecie Teatr Ekologioczny, który był opowieścią uczącą właściwej gospodarki odpadami. Uczniowie wykonali EKO ozdoby na choinkę z przyniesionych odpadów.
        • Dzień Dobrych Uczynków

• Szkolne Koło Wolontariatu serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które pomogły nam zgromadzić zabawki i słodycze dla dzieci potrzebujących.

• Białołęcka Gala Wolontariatu

• Białołęcka Gala Wolontariatu która odbyła się 5 grudnia 2021 r.  w Białołęckim Ośrodku Kultury to nic innego, jak kontynuacja Dnia Wolontariusza obchodzonego od lat w Dzielnicy Białołęka przez Ośrodek Pomocy Społecznej.
        • Mikołajki SP 314

• Tradycyjnie 6 grudnia bieżącego roku obchodziliśmy w naszej szkole Mikołajki. Uczniowie SP 314 odważyli się w tym dniu na świąteczną stylizację - ubrali mikołajkowe czapki, uszy elfa lub dołożyli czerwony kolor do swojego ubioru. Święty Mikołaj pomimo tego, iż w tym dniu miał pełne ręce roboty nie zapomniał o grzecznych uczniach SP 314.

• Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

• W dobie obecnie panującej pandemii gry on-line to doskonały sposób na kształtowanie kompetencji matematycznych, rozwijanie wyobraźni oraz wspaniała okazja do nauki poprzez zabawę. Zapraszamy na platformę Kurnik.pl. Gramy w każdą sobotę o godz. 10:45.

Jeden uczeń może przystąpić do wybranej gry lub wziąć udział w każdej:

I. SZACHY - 8.01, 12.02, 19.03, 30.04;
            II. WARCABY - 15.01, 19.02, 26.03, 7.05;
            III. DOMINO - 22.01, 26.02, 2.04, 14.05;
            IV. LITERAKI (SCRABBLE) - 11.12, 29.01, 5.03, 9.04, 21.05;
            V. CHIŃCZYK - 18.12, 5.02, 12.03, 23.04, 28.05.

Proszę o zapoznanie się z regulaminem.

Sylwia Piekarska
                                                                                                          opiekun SU