• Dzień Jabłka

• 29.09.2021 18:16
        • 28 września przypada Światowy Dzień Jabłka. Dzień mający na celu spopularyzowanie jedzenia tego jednego z najbardziej znanych owoców na świecie.
        • Zielona szkoła na Kaszubach

• 26.09.2021 13:26
        • W dniach 12-17 września 2021 r. uczniowie klas II c i III e przebywali na zielonej szkole w Wygoninie na Kaszubach. Jest to jedno z najbardziej malowniczych miejsc w Polsce. Lasy i liczne jeziora w okolicy ośrodka tworzą wyjątkowy mikroklimat.
        • Dzień Kropki w klasach I - III

• 26.09.2021 13:08
        • Dzień Kropki -15 września - to wielkie święto kreatywności. Wychowawcy klas wprowadzili atmosferę optymizmu i radości. Święto co roku gromadzi miliony dzieci i nauczycieli  wokół historii Vashti, bohaterki „Kropki” Petera Reynoldsa.
        • Spotkanie z numizmatykiem

• 26.09.2021 12:49
        • Uczniowie klasy 2b w ramach orientacji zawodowej na lekcjach przedmiotowych, gościli we wrześniu numizmatyka. Pan Tadeusz w sposób wyjątkowo przystępny opowiedział dzieciom historię pieniądza jako środka płatniczego.