• Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki!

• 27.11.2023 17:47
            • Zaangażowaliśmy się jako szkoła w kampanię edukacyjno-charytatywną, której celem jest edukacja ekologiczna dzieci, a dzięki nim również dorosłych, w zakresie segregacji tuszów do drukarek – tzw. kartridży.
              Zachęcamy uczniów do przyniesienia z domu zużytych tuszów z drukarek atramentowych i wrzucenia ich do przygotowanych kartonów.

• Paczuszka dla maluszka

• 17.11.2023 21:44
            • W tym roku szkolnym szkolne koło wolontariatu SP 314 również dołączyło do akcj „Paczuszka dla maluszka”.
              To już 11 edycja bożonarodzeniowej zbiórki organizowanej przez Fundację Małych Stópek.

• MŁODZI W AKCJI ,,Kto działa nie błądzi!"

• 17.11.2023 21:33
            • Drodzy Wolontariusze uczestniczymy w projekcie w ramach Młodzi w Akcji+. Chciałabym Was bardzo serdecznie zaprosić na Ogólnopolski Festiwal Internetowy, który jest kolejnym etapem działań dla uczestników Młodzi w akcji - projekt dla nauczyciela i Młodzi w akcji - projekt społeczny.
            • FESTIWAL WOLONTARIATU

• 17.11.2023 21:21
            • Z okazji Dnia Wolontariusza oraz Mikołajek szkolne koło wolontariatu SP 314 weźmie udział w wydarzeniu, w czasie którego drużyny z wielu warszawskich szkół zmierzą się podczas grywalizacji on-line!