• ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI, Bank Żywności SOS w Warszawie

• 05.12.2023 17:52
            • Szkolni Wolontariusze już kolejny raz aktywnie wspierali akcję zbierania żywności w wyznaczonych sklepach.
              Dzięki zaangażowaniu, wytrwałości i chęci pomagania w czasie akcji zebrano ponad 21 ton żywności to wstępne szacunki wyniku Świątecznej Zbiórki Żywności.
              W magazynie wciąż trwają prace przy sortowaniu i pakowaniu paczek.

• 03.12.2023 21:35
            • Zapraszamy do corocznej akcji w ramach Mikołajek.
              Podziel się czymś słodkim lub żywnością z długim terminem ważności.
            • Paczuszka dla maluszka

• 03.12.2023 21:22
            • Szkolne Koło Wolontariatu
              zaprasza do udziału w kolejnej edycji akcji „Paczuszka dla maluszka” organizowanej przez Fundację Małych Stópek.
              Zbieramy do 4 grudnia do 20 grudnia.

Zatrzymaj się na chwilę i pochyl nad potrzebami tych najbardziej potrzebujących.

• SZLACHETNA PACZKA

• 29.11.2023 19:03
            • Śpieszymy z informacją, że pierwszy raz w historii naszej szkoły włączamy się w Szlachetną Paczkę w roli Darczyńcy!

Zapraszamy Was do dołączenia i wspólnego przygotowania pomocy dla Pani AMELII z RODZINĄ.