• Rodzinny, Klasowy Dzień Sportu

• Każdy zdaje sobie sprawę, jak ważny jest sport w życiu wszystkich osób. W wieku szkolnym kształtuje charaktery oraz pomaga w budowaniu relacji społecznych, a w wieku starszym w utrzymaniu zdrowego stylu życia. Z okazji Narodowego Dnia Sportu (18.09.2022r.), uczniowie 6c i 7d, zorganizowali rodzinny, klasowy dzień sportu, który odbył się w sobotę 17 września bieżącego roku w Lesie Choszczówka. W tym dniu oprócz naszej aktywności fizycznej liczył się również czas spędzony wspólnie z rodziną, nawiązanie nowych znajomości, rozbudzenie zainteresowań sportowych... Kto wie, być może to właśnie dzięki takim działaniom narodzi się nowy talent, który będzie reprezentował Polskę na Igrzyskach Olimpijskich, ale najpierw naszą 314 -tkę!
        •  Międzynarodowy Dzień Kropki
          • Międzynarodowy Dzień Kropki

•  Międzynarodowy Dzień Kropki - 15 września - to wielkie święto kreatywności, które co roku gromadzi miliony dzieci i nauczycieli wokół historii Vashti, bohaterki „Kropki” Petera Reynoldsa.
          • Sala gimnastyczna w nowej odsłonie

• „ … Biegać, skakać, latać, pływać,
                      w tańcu, w ruchu wypoczywać… ”

Podczas gdy nasi uczniowie wypoczywali na wakacjach, szkoła szykowała się aktywnie na ich przyjęcie aby w jej podwojach mogli nadal aktywnie spędzać czas.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu Pani Izabeli Ziątek – Wiceburmistrz, zajmującej się białołecką oświatą, nasza sala gimnastyczna zyskała nowy wygląd. Na mocy ustawy Lex Deweloper stare panele zostały wymienione na nowoczesną, bezpieczną nawierzchnię syntetyczną, cieszącą również oczy nowymi kolorami, ściany zostały pomalowane a sektory sali oddzielone zostały nową kotarą.

Mamy nadzieję, że uczniom spodobała się nowa, powakacyjna odsłona naszej sali gimnastycznej .

ADMINISTRACJA SZKOŁY

• Tusz do Paki

• Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele w tym roku szkolnym 2022/2023 kontynuujemy zbieranie pustych opakowań po tuszach do drukarek atramentowych.
        • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• 1 września stanęliśmy u progu nowego roku szkolnego. Mamy świadomość, że spędzimy ze sobą tu i teraz ładny kawałek życia. Każdy z nas widzi szkołę na Porajów inaczej - uczniowie, rodzice, nauczyciele i wspierający nas wszyscy pracownicy.
        • Rodzinny Rajd Rowerowy

• Serdecznie zapraszamy wolontariuszy do zapisu poprzez dziennik librus do pomocy w organizacji rajdu. Wszystkie informacje o terminach zostały zamieszczone w ogłoszeniach.
        • List Ministra Edukacji i Nauki z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

• Szanowni Państwo Dyrektorzy,

w załączeniu przekazujemy list Ministra Edukacji i Nauki z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/2023.

W liście minister Przemysław Czarnek przedstawił działania MEiN związane z nowoczesną edukacją oraz zmianami, które pojawią się wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Wyraził także wdzięczność nauczycielom za wzorową postawę oraz zaangażowanie w pracę z dziećmi i młodzieżą.

Prosimy o przekazanie listu nauczycielom, uczniom oraz rodzicom.

Życzymy spokojnego i bezpiecznego roku szkolnego.

Biuro Ministra  Ministerstwo Edukacji i Nauki  ​​​​​​​