• Akcja Lekki tornister

• 18.10.2018 07:22
          • Podręczniki, ćwiczenia, zeszyty, piórniki, drugie śniadanie, zabawki, termosy... W trosce o zdrowie naszych uczniów z uwagą postanowiliśmy się przyjrzeć tornistrom oraz ich zawartości. Niestety kolejna akcja dowiodła, że przeciętny plecak naszego ucznia jest wciąż przeładowany.

• 12.10.2018 10:05
          • W Dniu Nauczyciela niech tu, jakby w orkiestrze, ton da serc kapela bo gra dziś każde serce. Ten dzień, prawdziwe święto, niech rozwesela słońca ciepło, niech zniknie każdy cień w ten piękny dzień, w ten Dzień Nauczyciela...
          • Wybory do Dużego Samorządu Szkolnego

• 15.10.2018 21:35
          • Pod koniec września po raz kolejny odbyły się demokratyczne wybory władz Samorządu Szkolnego. Każdą chętną klasę reprezentował jeden przedstawiciel. Jak na naszą szkołę przystało było wielu kandydatów, wiele ciekawych pomysłów i ciekawych prezentacji.
          • Duży Samorząd Uczniowski

• 25.09.2018 11:51
          • Szanowne Grono Pedagogiczne, Drodzy Uczniowie! Wakacje się skończyły, ale nie martwcie się - będą następne! Zanim jednak słońce, lato i odpoczynek, zabieramy się do pracy!
          • Wiosennie Odkrywamy Talenty

• 22.03.2018 09:07
          • Co ważniejsze dla sukcesu, talent czy pracowitość? A co ważniejsze w rowerze, przednie czy tylne koło? George Bernard Shaw