• X Dzielnicowy Logopedyczny Konkurs Plastyczny  „Mój ulubiony wierszyk logopedyczny”
          • X Dzielnicowy Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Mój ulubiony wierszyk logopedyczny”

• 22.06.2022 18:29
          • Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki X Dzielnicowego logopedycznego konkursu plastycznego „Mój ulubiony wierszyk logopedyczny”.

• W Konkursie brały udział dzieci uczestniczące w zajęciach terapii logopedycznej w roku szkolnym 2021/2022 w białołęckich szkołach i przedszkolach. Prac konkursowych było tak dużo, że jury miało ogromną trudność w wyborze tych najpiękniejszych i najciekawszych. Uroczystość uświetniła swoim pięknym głosem uczennica Wiktoria, który uczy się u nas szkole od stycznia, przyjechała z Ukrainy. Dziękujemy, że zechciała nauczyć się, zagrać i zaśpiewać piosenki: Jedzie pociąg … oraz Wakacje.

Na konkurs zgłoszono 84 prac z 16 placówek oświatowych: szkół i przedszkoli. Nagrodzonych zostało 9 laureatów w trzech kategoriach wiekowych: dzieci 3-,4-letnie, 5-,6-letnie, dzieci uczęszczające do kl. I-III Szkoły Podstawowej. Wyróżnionych zostało 13 prac. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz upominek.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! Rodzicom i logopedom gratulujemy wspaniałych i uzdolnionych dzieci. Laureatom życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji plastycznych oraz wytrwałości w utrwalaniu prawidłowej artykulacji.

KATEGORIA I:

AMELIA P. SP 314

ANNA K. SP 257

MICHAŁ B. SP 314

Gratulujemy wszystkim laureatom oraz uczestnikom konkursu!

Życzymy dalszych sukcesów!

Link do galerii