• Mikołajki w bibliotece

• 07.12.2023 19:05
          • Mikołajki to jeden z najbardziej ukochanych i wyczekiwanych dni przez wszystkie dzieci. Biblioteka szkolna również włączyła się w te radosne obchody, gdzie gościliśmy przez cały dzień Mikołaja a odpowiedni wystrój i dekoracje tworzyły radosny, świąteczny klimat.
          • Od samego rana uczniowie ubrani w piękne, mikołajkowe czapki chętnie odwiedzali to miejsce. Mogli rozwiązywać m.in.: świąteczne krzyżówki, rebusy, zagadki i quizy a w nagrodę otrzymywali słodkie upominki od samego Mikołaja. Nie zabrakowało też chętnych do tworzenia kolorowych ozdób związanych z mikołajkami oraz nadchodzącymi świętami. Dzieci mogły dowiedzieć się także wielu ciekawych rzeczy na temat Świętego Mikołaja z przygotowanych wystawek oraz poznać różne książki o tematyce świątecznej. Ponadto, wszyscy uczniowie naszej szkoły dostali propozycję wzięcia udziału w konkursie bibliotecznym „Najżyczliwsze życzenia świąteczno-noworoczne”.

Mikołajki wprowadziły wszystkich w cudowny klimat i atmosferę nadchodzących świąt. Mamy nadzieję, że miło spędziliście z
            nami ten mikołajkowy czas a Mikołaj odwiedzi nas również w przyszłym roku! smiley

Nauczycielki bibliotekarki