• Ogólnopolski Program dla Bibliotek Szkolnych i Szkolnego Programu Edukacji Czytelniczej

• 10.10.2023 15:13
          • Nowy rok szkolny ruszył pełną parą, więc Biblioteka Szkolna zaprasza do akcji czytelniczej w ramach Ogólnopolskiego Programu dla Bibliotek Szkolnych i Szkolnego Programu Edukacji Czytelniczej.
          • Aby wziąć udział należy wstąpić do Klubu Pożeraczy Książek. Uczestnik otrzyma kartę lojalnościową biblioteki szkolnej, będzie musiał wypożyczyć i przeczytać 5 książek oraz zrealizować dwa wyzwania związane z czytelnictwem, a jednocześnie będzie zdobywać kolejne poziomy wtajemniczenia. Zabawa jest wzorowana na kartach lojalnościowych w sieciach handlowych, naszej akcji Bilet powrotny do biblioteki z ubiegłego roku, a także na zasadach znanych z gier komputerowych.

Zapraszamy do udziału wszystkich Uczniów naszej szkoły!!!!

Akcja potrwa od 18.09.2023 do końca grudnia 2023 roku.
            Szczegóły akcji dostępne w Bibliotece Szkolnej.