• Narodowy Program Rozwoju Człowieka

• 16.01.2022 11:14
          • W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, wspierającego zainteresowania uczniów przez promowanie literatury wśród najmłodszych dzieci, m.in. w formie finansowania zakupu nowości wydawniczych przeznaczonych dla sektora wychowania przedszkolnego, biblioteka szkolna otrzymała w listopadzie 2021 r.  środki finansowe w wysokości 3000,00 zł.

• Nasz księgozbiór wzbogacił się o 216 książek i 3 audiobooki. Wszystkie zakupione pozycje znajdują się na półkach szkolnej biblioteki i są dostępne dla naszych najmłodszych czytelników.

Podczas realizacji założeń Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa biblioteka konsultowała planowanie zakupów książek z Biblioteką Pedagogiczną i Biblioteką Publiczną Dzielnicy Białołęka.

Oprócz dostępu do księgozbioru w czasie bieżącej działalności szkoły, uczeń ma prawo wypożyczyć książki na okres ferii zimowych i dni wolnych od zajęć dydaktycznych.

Elżbieta Korowaj