• MIŁOŚĆ niejedno ma imię

• 16.02.2024 17:31
          • W dniach 12-16.02.2024 r. w naszej szkolnej bibliotece obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Dzień ten, wpisał się już na stałe w harmonogram bibliotecznych imprez. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy.
          • Biblioteka udekorowana była czerwonymi serduszkami, wierszami, można było przykleić serduszko z walentynką dla biblioteki, spędzić randkę z książką w bibliotece, wylosować sentencję o miłości, przyjaźni.

Czas w walentynkowym nastroju sprzyjał prowadzeniu z dziećmi rozmów na temat znaczenia uczuć w naszym codziennym życiu. Uczniowie uświadamiali, że Walentynki to nie tylko serduszka czy czerwone pluszaki. Tym, co naprawdę się liczy, jest życzliwość, sympatia i szacunek okazany drugiemu człowiekowi.

A oto, czego życzyli nasi Czytelnicy bibliotece:

- Dużo szczęścia, radości,
            - Żeby było więcej miejsca,
            - Dużo fajnych książek,
            - Niech we wszystkich sercach miłość gości,
            - Dużo czytelników w bibliotece,
            - Wiele miejsca na nowe książki,
            - 14 lutego, piękna to data, każdy każdemu daje buziaka (wychowawczynie świetlicy),
            - Miłość i przyjaźń to najważniejsze wartości w życiu człowieka .

Niepowtarzalna atmosfera szkolnych walentynek pozostanie z pewnością na długo w pamięci wszystkich uczniów.

Nauczycielki bibliotekark