• Wielkanoc 2022'

• 11.04.2022 08:30
            • Tradycja wielkanocna nakazuje nie tylko pomalować pisanki, zjeść żurek z kiełbasą i porządnie polać bliskich w Lany Poniedziałek. Jednym z obyczajów wpisanych w świąteczną tradycję jest złożenie życzeń, dlatego też nie zapominamy o całej społeczności szkolnej.

• Spotkanie integracyjne rodzin ukraińskich

• 06.04.2022 17:21
            • Chcąc zintegrować uczniów i ich rodziny z Ukrainy w tym trudnym dla nas wszystkim czasie, nasza szkoła zorganizowała spotkanie integracyjne, które odbyło się w piątek wieczorem dnia 1 kwietnia 2022 roku.

З метою інтеграції учнів та їхніх сімей з України у цей непростий для всіх нас час, наша школа організувала інтеграційну зустріч, яка відбулася у п’ятницю ввечері 1 квітня 2022 року.

• Wiosna w naszej szkole

• 27.03.2022 14:42
            • Dnia 21 marca 2022 roku nasza szkoła przywitała upragnioną wiosnę. Tego dnia aktywna przerwa na powietrzu, zamiana plecaka na inne nosidło oraz wiosenne gry i zabawy dla klas młodszych opanowały naszą szkołę bez granic.

• KARNAWAŁ

• 27.02.2022 15:27
            • Karnawał, zwany zapustami to okres zimowych balów i zabaw. Nazwa pochodzi od włoskiego carnevale, z łaciny: caro, vale ("żegnaj mięso"). W 2022 roku karnawał rozpoczął się 6 stycznia, czyli w dniu Trzech Króli, a kończy się dzień przed Środą Popielcową – we wtorek 1 marca.

• 27.02.2022 14:58
            • W tym roku Samorząd Uczniowski zdecydował, że walentynki w naszej szkole będą Dniem Życzliwości. Zadaniem uczniów było okazać życzliwość innym.